Hlavní navigace

Platba DPH 26.1.2015???

  • (neregistrovaný) 90.180.215.---

    22. 1. 2015 14:12

    Prosím FÚ musí už mít peníze na účtě 26.1.2015 nebo stačí když peníze 26.1.2015 odejdou z mého účtu?? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2015 14:23

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Platba DPH 26.1.2015???
      FÚ musí mít na účtu nejpozději 30.1., takže stačí, když zaplatíte 26.1.

    • 22. 1. 2015 22:33

      jelen (neregistrovaný) 90.179.42.---

      Re: Platba DPH 26.1.2015???
      já myslím že nemáte pravdu..podané může být do 30, ale platba musí být na účtě 26

    • 22. 1. 2015 22:52

      .

      Re: Platba DPH 26.1.2015???
      V tomto případě nemyslete, ale čtěte

      Daňový řád
      § 252 Úrok z prodlení
      odstavec 1) + odstavec 2)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).