Hlavní navigace

Rozsah plnění na daňovém dokladu

  • (neregistrovaný) 90.182.178.---

    23. 1. 2015 12:24

    rozsah plnění musí být uveden až na konečném daňovém dokladu nebo již na daňovém dokladu k přijaté platbě?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 1. 2015 13:56

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Rozsah plnění na daňovém dokladu
      až na konečném - viz §29 odst. 3 písm. b) ZDPH

    • 23. 1. 2015 13:59

      Puamik (neregistrovaný) 90.182.178.---

      Re: Rozsah plnění na daňovém dokladu
      no právě, že od 1/1/2015 musí být rozsah plnění na daňovém dokladu k přijetí platby.
      §29 odst. 3 písm b) Daňový doklad nemusí obsahovat tyto údaje:
      jednotkovou cenu bez daně a slevu, není-li obsažena v jednotkové ceně, pokud vznikla povinnost přiznat daň nebo přiznat uskutečnění plnění ke dni přijetí úplaty,

      rozsah plnění, který tam byl do 31/12/2014 odtud vypadl

    • 23. 1. 2015 14:05

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Rozsah plnění na daňovém dokladu
      omlouvám se, máte pravdu, od 1.1.2015 se i na DD k přijaté platbě uvádí rozsah plnění
      to je tak, když odpovídám na tolik dotazů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).