Hlavní navigace

Prodej zboží nepatrné hodnoty a DPH

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:83cc:----:----:----:----:----

    25. 1. 2015 15:02

    Prosím zkušené o pomoc, nevím si rady.
    Plátce koupil ze zahraničí mimo EU 1 ks zboží nepatrné hodnoty, na nějž se nevztahovalo clo ani DPH. Má kupujícímu fakturovat DPH nebo ne? Obojí ze mi zdá špatně...
    Mockárt děkuji za případnou reakci

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 1. 2015 17:31

      Jana Z. (neregistrovaný) 2a00:1028:83cc:----:----:----:----:----

      Re: Prodej zboží nepatrné hodnoty a DPH
      prodává PO - plátci

    • 25. 1. 2015 17:51

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Prodej zboží nepatrné hodnoty a DPH
      pokud zůstane zboží v ČR, pak prodej s DPH dle §7 odst.1 nebo 2 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).