Hlavní navigace

Jesle - lze také uplatnit?

  • (neregistrovaný) 217.112.168.---

    27. 1. 2015 6:52

    Dobré ráno, lze uplatnit náklady za zaplacené jesle, podobně jako tzv. školkovné - v RZ zaměstnankyni, pokud bude mít potvrzení, a pokud ano, je tam nějaký strop, po který můžu max. jít? zaměstnankyně má potvrzení na cca 30 000,- Kč za r. 2014, moc děkuji všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 1. 2015 9:07

      Agatha (neregistrovaný) 109.81.26.---

      Re: Jesle - lze také uplatnit?
      opravuji - chyba v čísle.. je to §35bb ZDP

    • 27. 1. 2015 9:15

      om (neregistrovaný) 90.179.112.---

      Re: Jesle - lze také uplatnit?
      Pro rok 2014 8500,- Kč. Pro rok 2015 9200,- Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).