Hlavní navigace

Přiznání k dani z příjmů fo

  • (neregistrovaný) 213.151.77.---

    27. 1. 2015 23:40

    Dobrý večer, mohla bych prosím poprosit o radu?
    Pokud zaměstnanec zrušil pojistku a musí si udělat sám daňové přiznání a zvýšit základ daně z minulých let, kde se to prosím v daňovém přiznání projeví, na kterém řádku? Popř. v jaké výši, za všechny leta, kdy si pojistku uplatňoval, tak nasčítat?
    děkuji moc, doufám, že je to pochopitelné.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2015 0:37

      .

      Re: přiznání k dani z příjmů fo
      Daňové přiznání - příloha k příjmům dle § 10
      Ano, ze všechny roky, kdy si snížení základu daně uplatnil.

    • 28. 1. 2015 1:02

      lucieesab. (neregistrovaný) 213.151.77.---

      Re: přiznání k dani z příjmů fo
      děkuji moc za radu, takže do přílohy par. 10 vepíšu částku do příjmů a výdaje 0?
      je to správně? Děkuji za ochotu

    • 28. 1. 2015 11:18

      .

      Re: přiznání k dani z příjmů fo
      Ano, a pokud vyplňujete v EPO, tak by se Vám to mělo následně sepsat do řádku 40 DP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).