Hlavní navigace

Slava na dítě v péči manželky

  • (neregistrovaný) 82.142.103.---

    28. 1. 2015 7:51

    Dobrý den. Manželé, žijící ve společné domácnosti, mají celkem 3 děti. Dvě z nich jsou jejich vlastní, slevu na ně uplatňuje manžel. Třetí dítě má manželka z předchozího vztahu a je svěřeno do její péče (nový manžel je nemá osvojené). Chci se zeptat, jestli na toto dítě může manžel uplatňovat také slevu, když je manželka na RP a nemá vlastní příjem? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2015 7:58

      jukk (neregistrovaný) 2001:718:2601:----:----:----:----:----

      Re: Slava na dítě v péči manželky
      ano, protože jsou manželé. Potřebujete,ale rozsudek soudu(po nabytí právní moci), že dítě je svěřeno péče matky.

    • 28. 1. 2015 8:00

      katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Slava na dítě v péči manželky
      § 35c (6) ...dítě druhého z manželů...

    • 28. 1. 2015 8:07

      JanaNimm (neregistrovaný) 82.142.103.---

      Re: Slava na dítě v péči manželky
      Díky moc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).