Hlavní navigace

Školkovné

  • (neregistrovaný) 109.108.97.---

    28. 1. 2015 10:27

    Dobrý den. Mám klienta, který má dítě v MŠ v logopedické třídě. Platí školkovné a paní ředitelka této MŠ odmítá vydat potvrzení o školkovném, protože podle ní se to na to dítě nevztahuje...Nemáte s tím už někdo zkušenost? §35bb mi na to neodpoví. Podle mého mají nárok na školkovné, dítě navštěvuje MŠ a platí se školkovné.Děkuji za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).