Hlavní navigace

Vnitřní předpis - prosím

• (neregistrovaný) 2a00:1028:96d3:----:----:----:----:----

30. 1. 2015 11:47

Dobrý den!
    Při podepisování Pracovní smlouvy podepisoval zaměstnanec vnitřní předpisy. Chtěl by kopie, ale zaměstnavatel mu je nechce dát. Má zaměstnavatel povinnost předat kopie vnitřních předpisů?
    Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 1. 2015 11:52

.. (neregistrovaný) 77.240.103.---

Re: Vnitřní předpis - prosím
      Já mám snad dezavi. Nebyl tu stejný dotaz už rano

• 30. 1. 2015 13:18

.

Záleží na tom, co má zaměstnavatel k předávání vnitřních předpisů zaměstnancům uveden ve vnitřním předpisu. V některých firmách jsou vnitřní předpisy přístupné přes intranet, v některých firmách jsou na nástěnkách a někde jsou k dispozici k nahlédnutí v kanceláři xy s tím, že samozřejmě si zaměstnanec může dělat výpisky. Ve většině firem, kde nejsou na intranetu, jsem se ale setkala s tím, že minimálně předpisy k bezpečnosti práce byly v kopii předány zaměstnci hned při nástupu.

• 30. 1. 2015 13:35

kkk (neregistrovaný) 2a00:1028:96d3:----:----:----:----:----

Děkuji za informaci a ochotu.>

• 30. 1. 2015 14:21

Vladimír 2

Většina těch blbostí se zde objevuje periodicky, je jedno jestli několikrát ročně nebo denně, včetně mých odpovědí.
      Ale zase na druhou stranu zvyšují (spolu s odpověďmi) "nákukovost"
      na reklamy, z nichž toto fórum "žije". Pokud bychom chtěli, aby se dotazující nejdříve podívali do historie (než dají dotaz jak je uvedeno
      v pravidlech), v níž jsou převážně jejich dotazy zodpovězeny, tak by fórum "sklaplo", a my bychom si mohli utřít nudli u nosu a čekat na dámskou volenku. Hezký víkend

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).