Hlavní navigace

Příjem z prodeje auta - prosím

  • (neregistrovaný) 109.72.1.---

    2. 2. 2015 14:46

    Dobrý den,
    v říjnu loňského roku jsme koupila ojeté auto, nyní ho budu prodávat. Nemám ho nikde v podnikání. Budu muset tento příjem nějak zdanit, když jsem ho prodala dřív než za rok od jeho koupě? Předem děkuji. Klárka k.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 2. 2015 15:07

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Příjem z prodeje auta - prosím
      Ano, do DP 2015 do § 10, příjem prodejní cena, výdaj kupní cena.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).