Hlavní navigace

Zdanění pronájmu - spoluvlastnictví

  • (neregistrovaný) 78.45.251.---

    4. 2. 2015 15:58

    Dobrý den,
    chápu to prosím dobře, že pokud mám s přítelkyní byt v OV - každý 1/2, který pronajímáme - tak každý do svého přiznání zahrne 50% příjmů a 50% výdajů?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 2. 2015 16:01

      katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Zdanění pronájmu - spoluvlastnictví
      § 13
      Můžete si dohodnout i jinak, ale pak tam jsou omezení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).