Hlavní navigace

Přepočt.počet zam-ců a povol.neplac.voln

  • (neregistrovaný) 193.179.131.---

    5. 2. 2015 10:48

    Dobrý den. Prosím, ve výpočtu přepočteného počtu zam-ců se hodiny povoleného neplaceného volna k odpracovaným hodinám nepřičítají? Ve vyhlášce 518/2004 §15 se o tom nic neříká. Děkuji za ochotu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2015 11:10

      jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

      Re: Přepočt.počet zam-ců a povol.neplac.
      Domnívám se, že se nepřičítají.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).