Hlavní navigace

RZD a úvěr

  • (neregistrovaný) 90.178.131.---

    5. 2. 2015 14:06

    Dobrý den, zaměstnanec chce udělat RZD a přinesl mi potvrzení o výši úroků z úvěru. Úvěr se poskytuje za účelem - změna, údržba domu. Zaměstnanec se loni rozvedl z domu se odstěhoval a má jinde trvalé bydliště. Splátky z úvěru platí stále on. Na výpisu z katastru není uveden jako vlastník domu. Mohu mu to uznat? Pokud ne, kde najdu prosím nějaký odkaz, na to, že nelze uplatnit.Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2015 15:33

      eko (neregistrovaný) 193.86.1.---

      Re: RZD a úvěr
      §15 e)..pak čtěte odst.4 tohoto paragrafu...zde je vše popsáno..při údržbě nemusí být vlastníkem...ale musí tam žít rodiče, manželka, potomci atd...trvalé bydliště se nesleduje, ale užívání k trvalému bydlení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).