Hlavní navigace

Povinnost stát se plátcem DPH

  • (neregistrovaný) 88.103.0.---

    6. 2. 2015 7:56

    Dobré ráno,
    jako firma - s.r.o. jsme nakoupili zboží v zemích EU v posledních 12 měsících za 1.600.000 Kč v EU a prodali zčásti do EU (870000) a zčásti do třetích zemí (700.000) a něco máme na skladě. Musíme se stát plátci DPH nebo povinnost obratu platí jen pro ČR?
    Děkuji moc za odpověď, nějak se v tom nemohu zorientovat.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 2. 2015 20:06

      E. (neregistrovaný) 90.179.26.---

      Re: Povinnost stát se plátcem DPH
      Zákon o DPH, §4a, odst. 1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).