Hlavní navigace

Poděkování

• (neregistrovaný) 188.175.3.---

10. 2. 2015 8:42

Dobrý den, dovolte mi vyjádřit poděkování všem, kteří svými příspěvky pomáhají řešit problémy těm, kteří radu potřebují, věnují tazatelům svůj čas a odborné znalosti a zkušenosti. I já patřím k těm, kteří tuto pomoc občas potřebují, nahlížím do příspěvků a obvykle pomoc najdu. Ještě jednou velké díky :-)

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 2. 2015 8:46

IvaB. (neregistrovaný) 90.179.131.---

Re: Poděkování
      Já se přidávám s poděkováním - opravdu velké díky - jako účetní začátečnice, která nebyla nikterak zaškolena, jsem zde našla mnoho a mnoho odpovědí na mé nekončící otázky... smekám před vámi - DĚKUJI !!!!!

• 10. 2. 2015 8:49

katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

Jé, hned má člověk "po ránu" lepší náladu, když vidí někoho, kdo ještě zná kouzelná slovíčka ! (Právě jsem po srážce s blbem, který uměl akorát "mít právo" a "požadovat", a ještě se divil, že to na mě nefunguje...)

• 10. 2. 2015 9:09

fijalka (neregistrovaný) 85.70.83.---

dobrý den i já se připojuji, díky Vám , hlavně za čas , který nám věnujete, neboť někdy je potřeba to opravdu vysvětlit od A až po Z a opravdu vám to nedělá problém vysvětlit ...a někdy člověk neví, kam se obrátit, nebo aspoň trochu potřebuje jen ,,nakopnout"......díky, díky, díky

• 10. 2. 2015 9:59

many (neregistrovaný) 79.127.133.---

I JÁ SE PŘIPOJUJI, MOC DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ JSOU OCHOTNI SE PODĚLIT O SVÉ DRAHOCENNÉ RADY A TO BEZÚPLANTĚ. DĚKUJI A KRÁSNÝ DEN.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).