Hlavní navigace

RZ a živ.pojistka

  • (neregistrovaný) 217.112.168.---

    10. 2. 2015 13:08

    Dobrý den,
    zaměstnanec chce do RZ uplatnit úroky z úvěru ze st. spoření, ve smlouvě má jako bydliště uvedenu jinou adresu, než máme v systému, domnívám se, že pokud nedoloží zpětně změnu bydliště tak, aby se v době uzavření smlouvy o úvěru shodovala, nemůžu provést RZ, je to tak? moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 2. 2015 13:17

      Lidonka (neregistrovaný) 217.112.168.---

      Re: RZ a živ.pojistka
      Omlouvám se všem za nesmyslný nadpis, nějak mi to dnes nemyslí...... netýká se živ. pojištění, ale úroků z úvěru!

    • 10. 2. 2015 13:22

      .

      Re: úroky z hypotéky + bydliště
      Pokud splní podmínku, že užívá předmět bytové potřeby dle ZPD § 15, tak adresa, kterou máte v systému, není pro toto relavantní.

    • 10. 2. 2015 13:25

      Lidonka (neregistrovaný) 217.112.168.---

      Re: úroky z hypotéky + bydliště
      Děkuji Vám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).