Hlavní navigace

Ztráta-zisk

  • (neregistrovaný) 213.155.254.---

    10. 2. 2015 15:46

    Dobrý den, potřebuji poradit, firma ( s.r.o.) má ztrátu za dva roky cca 230000 kč, nyní bude zisk 240000. V daňovém přiznání lze odečíst od základu daně ztrátu ? DaŃ se nakonec bude počítat z cca 10000 ?
    Nejsem v tom ještě tak zběhlá.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 2. 2015 15:57

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Ztráta-zisk
      V DP lze odečíst od základu daně daňovou ztrátu viz § 34 ZDP.
      (Účetní ztráta a účetní zisk je něco jiného)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).