Hlavní navigace

Školení-revizní technik-do nákl.?

  • (neregistrovaný) 77.242.90.---

    11. 2. 2015 12:03

    Váhám, zda dát do daň.nákladů školení a přezkoušení na revizního technika elektro. Je to náš zaměstnanec. Papíry přišly na jeho jméno.
    Prosím vás, máte někdo s tímto zkušenost? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2015 1:04

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 78.102.121.---

      Re: Školení-revizní technik-do nákl.?
      LK,

      papíry nemohly přijít na jméno zaměstnavatele, protože zaměstnavatel neprodělal školení a nesložil zkoušky.

      Pokud zaměstnavatel potřebuje tuto profesi, tak bych to viděl na daňové náklady přímo podle § 24/1 ZDP a analogicky podle § 24/2/d/3 ZDP.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).