Hlavní navigace

RZD zaměstnanec + zastupitel

  • (neregistrovaný) 188.95.124.---

    17. 2. 2015 11:22

    Dobrý den ,zaměstnanec mi donesl potvrzení o zdanitelných příjmech od Obce (příjem zastupitele, nepodepsal prohlášní , daněno zálohovu dani), příjem 1300,-Kč

    Mohu mu udělat RZD, nebo musí podat daňové přiznání?

    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2015 11:33

      .

      Re: RZD zaměstnanec + zastupitel
      Nesmíte provést RZD, protože zaměstnanec je povinen podat DP.

      ZDP § 38g odstavec 2)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).