Hlavní navigace

DP FO výdaje § 7 + § 9

  • (neregistrovaný) 85.132.143.---

    17. 2. 2015 14:23

    Je prosím přípustné použít v DP FO v § 7 paušální výdaje a současně v § 9 skutečné výdaje?
    Pokud jsou u §9 (pronájem) uplatněny výdaje paušálem, kolik procent?
    Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).