Hlavní navigace

RZD - úroky z úvěru na rekonstrukci

  • (neregistrovaný) 84.244.91.---

    19. 2. 2015 8:55

    Dobrý den,
    prosím o radu, zaměstnanec žádá o RZD a odpočet zaplacených úroků z úvěru na opravu rodinnho domu, kde bydlí. Tento dům ale patří jeho rodičům.
    Musí si kvůli tomu podávat DP ? Nemůžu v zákoně najít,podle kterého § ?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2015 9:06

      jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

      Re: RZD - úroky z úvěru na rekonstrukci
      V případě úvěru poskytnutého na účely uvedené v § 15 odst. 3 písm. e ZDP, není-li vlastníkem nemovitosti , uplatní odpočet pouze v daňovém přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).