Hlavní navigace

Potvrzení o výši příjmu pro banku

• (neregistrovaný) 109.72.14.---

20. 2. 2015 9:26

Dobrý den,

prosím zkušenější o pomoc, jsem už na krupici z potvrzení pro banku...chtějí potvrdit čistý roční příjem (bez přídavků na děti) za poslední a předposlední zdaňovací období...tak předpokládám, že přídavkama na děti je myšleno daňové zvýhodnění, které zam-nec samozřejmě pobíral (na dvě děti), poslední zdaň. období je 2014, předposlední 2013, to je mi jasné...jen nevím, když koukám do mzdového listu, co mám od čisté mzdy odečíst...jen daňový bonus nebo musím přepočítat veškeré mzdy, jak by vypadaly, kdyby se daňové zvýhodnění neuplatňovalo? Zam-nec má za rok 2014 ČM 198836, daňové bonusy 8583, daňové zvýhodnění na dvě děti 26808...děkuji za jakýkoliv podnět...

Dále jsem se v historii dotazů dočetla, že "hrubý roční příjem bez pojistného" vyplňujete jako hrubou mzdu, nic neodečítáte...je to tak?

Děkuji za pomoc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2015 9:49

ij (neregistrovaný) 90.179.112.---

Re: Potvrzení o výši příjmu pro banku
      Podle mě je přídavek na dítě, přídavek na dítě a ne daňový bonus. Tiskopis potvrzení je asi starší. Potvrďte klasicky čistou mzdu, nic neodečítejte.

• 20. 2. 2015 13:11

k2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

Banka používá formulář z roku raz dva. Nechápu, jak můžou s takovými čísly potom dál pracovat.
      Tím bez pojistného chtěl básník říci, že chce fakt hrubý a ne superhrubý.

• 20. 2. 2015 17:22

VH

Ať si to banka spočítá z výplatních pásek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).