Hlavní navigace

Vozidlo na P_B

  • (neregistrovaný) 79.127.228.---

    20. 2. 2015 12:02

    Dobrý den,

    pokud bylo firemní vozidlo předěláno na pohon P-B (zapsáno ve VTP), tak je úplně osvobozeno od daně silniční (pro P-B je označení LPG)? Pokud je tedy osvobozen od daně silniční, tak jej do přiznání SD uvádím, ale nulovou hodnotu?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2015 13:01

      annonym (neregistrovaný) 188.175.56.---

      Re: vozidlo na P_B
      § 14 ZSD:
      Provedená přestavba vozidla, která má za následek změnu základu daně a roční sazby daně, nemění daňovou povinnost v průběhu zdaňovacího období.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).