Hlavní navigace

Datova schranka.

• (neregistrovaný) 80.251.246.---

20. 2. 2015 13:07

Dobrý den pěkně prosím o radu.
    Jako s.r.o. máme datovku a posílám DPH způsobem, vyplním v EPO a dam odeslat.
    Nemáme elek. podpis tak potvrzeni donesu na FU.
    Teď jsem chtěla poslat vyučtování daně z příjmu ze zav.činnosti a nevím jak se to dělá.
    Vystavím v EPO a uložit k odeslání do dat. schránky
    A co teď?
    Otevřít vlastní datovku,ale jak tam dostat co je uložené v epo k odesláni?
    Děkuji všem kdo mi poradí. Hezký den.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2015 13:17

v.e.n.d.y.

Re: Datova schranka.
      Když dáte Uložit k odeslání do datové schránky, uloží se Vám soubor někam do počítače, mě do stahovaných souborů... No a pak ve vlastní datové schránce dáte vložit přílohu a najdete tento soubor, který přiložíte a odešlete - hotovo. A jestli máte datovou schránku a takto vložíte i DPH, nemusíte nic na papíru nosit na FU.

• 20. 2. 2015 13:22

.. (neregistrovaný) 77.240.96.---

Jako s.r.o. byste ani to potvrzeni DPH neměli na FU nosit, jinak to máte za dva tisíce pokuty za 'papír'

• 20. 2. 2015 14:37

Lenka F. (neregistrovaný) 90.178.39.---

Můžete také odeslat identitou datové schránky. Nemusíte si soubor pro odeslání ukládat, ale otevře se vám přihlašovací okno, do kterého zadáte údaje, kterými se přihlašujete do DS. Přiznání se rovnou odešle jako z vaší DS. Jen je potom ještě třeba si stáhnout potvrzení, které se nabídne po odeslání, protože v DS nebudete mít žádnou doručenku. (opravdu stáhnout a uložit - nestačí vytisknout!)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).