Re: Plnění rozpočtu
Vydanou fakturu při vydání zaúčtujete předpisem a teprve při platbě se dostává do rozpočtu, stejně jako platy v měsíci zpracování mezd dáte předpisem a teprve po úhradě v následujícím měsíci se vám tyto částky dostanou do rozpočtu, mělo by to být stejné, jako u obcí.
Teprve zápisem na ZBÚ se naplňuje čerpání rozpočtu.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Jediná chyba v přehledu může znamenat zbytečné tisíce navíc
Změna hlášení má háček. Všechny formuláře pojišťovnám se podávají dál postaru
Květnové svátky posunou výplaty důchodů
Připravovaná novela stavebního zákona: Znovu a lépe?
Perličky z diskuze účetních k JMHZ
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
14. 3. 2015 10:35
Zdravím a prosím o radu. Každý měsíc mám zpracovávat plnění rozpočtu a podle bývalé účetní dávám do rozpočtu až ty náklady a výnosy, které skutečně odejdou (přijdou) na účet. To znamená FV v lednu a zaplacenou v únoru dám do rozpočtu jako výnos až v únoru - až když skutečně přijdou peníze. Lednové mzdy vyplacené v únoru dám do rozpočtu až v únoru. Je to tak správně?
Děkuji.