Re: DPFO - potvrzení o zdan. příjmech
no pokud už někomu cizímu děláte DP, tak byste určitě měla vědět, jak se dělá.
myslela jste špatně, od r.2014 lze do DP zahrnout i příjmy se srážkovou daní. A je na něm, zda je tam zahrnout chce, nebo ne
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
17. 3. 2015 15:10
Prosím o radu, dělám známé mé známé přiznání FO za rok 2014 a nemám moc velké zkušenosti.
Donesla mi 2x potvrzení o příjmu. První je hl.prac.poměr - tam je vš e jasné - podepsané prohlášení, záloha na daň sražena - vše OK.
Pak mám druhé potvrzení - chodí na úklid - cca 2-3 hod týdně, nepodepsala prohlášení, má zde úhrn příjmů 25.700,- a sraženou zálohu na daň 3.900,-. Žádné pojistné. Je to tak, že nasčítám úhrn příjmů, pojistné bude jen z hl. prac. poměru, sečtu sražené zálohy na daň a vyjde výsledný přeplatek? Nezabývám se tím, na jaký prac. poměr je zaměstnána a zda by neměla platit srážkovou daň? Pokud je na potvrzení napsáno sražená záloha na daň, tak dále po ničem nepátrám?