Hlavní navigace

Odpis pohled.-zkušenější

  • (neregistrovaný) 188.134.231.---

    29. 3. 2015 17:20

    Prosím o radu. Jsem s.r.o. a mám vytvořenou opr.položku k pohledávkám dle §8c za OSVČ. Splatná byla 4.7.2012, vytvořena byla 31.12.2012 ve 100% výši. Teď jsem na vážkách kdy zrušit a odepsat daňově. Jestli už v r.2014 nebo až v r.2015.Poradí někdo prosím? Děkuji za jakékoliv reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 3. 2015 18:13

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Odpis pohled.-zkušenější
      nenapsala jste to podstatné - je to pohl. dle starého občana nebo obch. zákoníku?

    • 29. 3. 2015 18:14

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Odpis pohled.-zkušenější
      a teď vidím chybu - vytvořena dle §8c ZoR může být daňová OP až po uplynutí 12 měsíců od splatnosti, a to koncem r. 2012 není splněno

    • 30. 3. 2015 8:42

      anonymm (neregistrovaný) 188.134.231.---

      Re: Odpis pohled.-zkušenější
      Tak to je v háji, přesto děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).