Hlavní navigace

Spolek - daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 46.149.119.---

    30. 3. 2015 21:38

    Dobrý den, jsme spolek (lesní mateřská školka) provozující pouze hlavní činnost (tzn. vyplývá z poslání ve stanovách). Během roku 2014 jsme vybírali příspěvky od rodičů (školkovné, nejedná se o členské příspěvky), poplatky za účast dětí na táborech, získali dary a dotace. Jsme povinni odevzdat daňové přiznání? Jsme registrováni k dani z příjmů. Je nutná ohlašovací povinnost správci daně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2015 22:29

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 78.102.121.---

      Re: Spolek - daňové přiznání
      § 18a/1/a ZDP

      § 38mb/a ZDP

      § 38mc ZDP

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).