Hlavní navigace

Poskytnutá sleva a DPH

  • (neregistrovaný) 90.180.9.---

    10. 4. 2015 9:18

    Odběrateli jsme poskytli obchodní slevu na dílo. Nyní budu vystavovat fakturu ( jsme plátci DPH ). O tuto slevu snížím základ daně i daň. Je to tak ? Ještě prosím o radu, který § toto řeší v ZDPH. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 4. 2015 14:35

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Poskytnutá sleva a DPH
      >Odběrateli jsme poskytli obchodní slevu na dílo. Nyní
      >budu vystavovat fakturu ( jsme plátci DPH ). O tuto
      >slevu snížím základ daně i daň.
      Ano.
      Je to tak ? Ještě prosím
      >o radu, který § toto řeší v ZDPH. Děkuji

      § 36 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).