Hlavní navigace

Spolek fotbalu - daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8d1f:----:----:----:----:----

    21. 4. 2015 8:15

    Dobrý den,
    jsme PO, spolek - fotbalový klub a chtěl bych se zeptat ohledně daňového přiznání. Naše příjmy jsou dotace, dary a členské příspěvky a FÚ nám řekl, že daňové přiznání podávat nemusíme. Na internetu jsem našel, že tyto přínmy jsou osvobozeny od daně, ale patří do jiného řádku daňového přiznání. A teď si tedy nejsem jist, musím podat nebo ne daňové přiznání?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 4. 2015 9:05

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

      Re: Spolek fotbalu - daňové přiznání
      Pokud splňujete § 38mb/a ZDP tak nemusíte podávat DP.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).