Re: Pokladna pomoc
Aha, takže řešíte DPH.
1 Q výdajový 7.235,80
2 Q výdajový 5.275,80
2 Q příjmový 7.235,80 v Pokl. (ale pro DE je to výdaj mínusem) a pro DPH zde bude také problém, protože pro DPH je to DPH vstup ="výdajový" mínusem, který by měl být v Přiznání k DPH:
ř. 40 (mínus) DZ -5.980 a DPH -1.255,80
Měl byste mít DE a Evidenci pro DPH vedenou zvlášť, ale jak to tam zadat, aby vše bylo správně? asi tomu "pomoci ručně".
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
23. 4. 2015 14:07
Dobrý den prosím o pomoc. Jedná se o koupi licence na program za 5980,- dph 1255,8 celkem 7235,8. Licence byla spatná a tak po čtyřech měsících se vracela a kupovala levnější za 3979,69 dph 835,73 a storno poplatek 379,98 dph 79,8 vrátili nám tedy 1961,-.
Prosím tedy o pomoc jak na sebe započíst v pokladně když výdajový doklad je v jiném období ddp než pak příjem zpět. Já jsem se do toho úplně zamotala.
Děkuji vedeme DE čtvrtletní plátce