Hlavní navigace

Příspěvek na bydlení

• (neregistrovaný) 217.117.213.---

28. 4. 2015 16:32

Dobrý den. Přestěhovala jsem se v měsíci únoru2015 do nájemního bytu. Moje finanční prostředky nestačí na nájemné, proto budu žádat o příspěvek na bydlení, ale nevím, když jsem se přistěhovala až v únoru , zda se bude počítat jako čtvrtletí ,únor, březen dubem. Nebo budu muset počkat až ukončím druhé čtvrtletí a potom budu mít nárok? Poradí mi někdo ,prosím?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 4. 2015 16:38

Kara (neregistrovaný) 95.82.152.---

Re: Příspěvek na bydlení
      Já myslím, že budete žádat příspěvek na únor a březen a budete dokládat příjem z října až prosince 2014 a další žádost bude na duben až červen s doložením příjmů leden až březen 2015.

• 28. 4. 2015 16:45

akina (neregistrovaný) 217.117.213.---

Děkuji za odpověď, ale mám to trochu složitější. Trvalý pobyt jsem měla někde jinde. A neměla jsem nájemní smlouvu. Teť mám od února i trvalý pobyt a nájemní smlouvu.

• 28. 4. 2015 16:52

Kara (neregistrovaný) 95.82.152.---

Vždyť Vám to píšu. Od února máte v tom bytě nájemní smlouvu a trvalý pobyt. Takže od února byste mohla dostat příspěvek na bydlení, ale k tomu musíte doložit příjmy všech, kdo mají v tom bytě trvalý pobyt, a to za období říjen až prosinec 2014. A pro případný příspěvek na duben až červen musí být doložené příjmy všech, kteří mají v tom bytě trvalý pobyt, a to příjmy za 1. čtvrtletí 2015 (tj. za leden až březen).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).