Hlavní navigace

Prodej vyřazené nemovitosti

  • (neregistrovaný) 37.188.225.---

    11. 5. 2015 11:38

    Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Děda vlastní krám ve kterém podnikal. Podnikání skončil před 9 lety, současně ukončil i živnost. Krám dosud pronajímal. Teď by ho chtěl prodat. Je příjem z prodeje osvobozen, když měl 9 let příjmy z pronájmu?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 5. 2015 12:00

      katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Prodej vyřazené nemovitosti
      pokyn D 22
      K § 9 odst. 6
      Pronajímaný majetek evidovaný podle § 9 odst. 6 zákona se nepovažuje za obchodní majetek ve smyslu § 4 odst. 4 zákona.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).