Hlavní navigace

Zprostředkování finančních služeb DPH

  • (neregistrovaný) 109.80.96.---

    13. 5. 2015 10:17

    Dobrý den,

    prosím o radu, zprostředkovali jsme finanční služby do jinou společnost, je tato služba osvobozena od DPH? Nejedná se o zprostředkování pojištění či spoření. Ale "dohodili" jsme obchod jiné společnosti.
    Děkuji za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 5. 2015 10:56

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: zprostředkování finančních služeb DP
      pokud nejde o zprostředkování služeb dle §54-55, pak s DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).