Hlavní navigace

Rozhlasový poplatek???

  • (neregistrovaný) 81.19.10.---

    13. 5. 2015 10:42

    Dobrý den,
    s.r.o. o dvou zaměstnancích. Ve firmě rádio není.
    K podnikání si zapůjčuje vozidlo (s autorádiem) od fyzické osoby, tato fyzická osoba platí v rámci své domácnosti rozhlasový poplatek.
    Je s.r.o. povinna tento poplatek za toto vozidlo také platit?
    Děkuji
    J.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 5. 2015 10:40

      .. (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: rozhlasový poplatek???
      Zákon o televizních a rozhlasových poplatcích
      § 3 odstavec 1)

      http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2005-348

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).