Hlavní navigace

Přefakturace pojistného DPH

  • (neregistrovaný) 89.103.89.---

    29. 5. 2015 11:10

    Dobrý den, jsem plátce DPH a budu přefakturovávat klientovi pojištění dle pojistné smlouvy. Pojistné je bez DPH budu také přefakturovávat bez DPH? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 5. 2015 11:11

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Přefakturace pojistného DPH
      služby v §55 osvobozeno ř. 50 ř 51

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).