Hlavní navigace

Registrace k DPH

  • (neregistrovaný) 94.112.251.---

    29. 5. 2015 13:19

    Dobrý den, jsem neplátce DPH ale bohužel v únoru jsem překročil obrat a budu se registrovat k DPH na FÚ. Mám dotaz, plátcem budu k 1.3.2015?nebo je tam jiná lhůta pro datum kdy bubu plátce? Díky moc za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 5. 2015 15:04

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: registrace k DPH
      je to v §6 zákona o DPH
      Osoba povinná k dani uvedená v odstavci 1 je plátcem od prvního dne druhého měsíce následujícího po měsíci, ve kterém překročila stanovený obrat, nestane-li se podle tohoto zákona plátcem dříve.

      to znamená. obrat překročen v 2/2015, stáváte se plátcem 1.4.2015........ale registrovat jste se už měl

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).