Hlavní navigace

§ 39 Zákoníku práce a doba neurčitá

  • (neregistrovaný) 109.81.211.---

    2. 6. 2015 12:03

    prosím o radu personalisty - u zaměstnance majícího smlouvu na dobu určitou lze tato varianta opakovat 2x a nesmí přesáhnout dobu 3 let. Chápu to dobře, že po uplynutí 3 let se stává smlouva na dobu určitou smlouvou na dobu neurčitou?

    Děkuji Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 6. 2015 12:06

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: § 39 Zákoníku práce a doba neurčitá
      Nechápete, doba určitá může být až 3x3 roky max. tedy celkem 9 let. A automaticky se ani smlouva z doby určité, po uplynutí této doby nestává dobou neurčitou. Musí být splněny určité podmínky - další práce s vědomím zaměstnavatele.

    • 2. 6. 2015 12:19

      Luisa (neregistrovaný) 109.81.211.---

      Re: § 39 Zákoníku práce a doba neurčitá
      Děkuji, právě nejsem personalista a nějak jsem to jasně nevyčetla:o)
      L.

    • 2. 6. 2015 12:44

      VH

      Re: § 39 Zákoníku práce a doba neurčitá
      Nebo také konec pracovního poměru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).