Hlavní navigace

OT - příklady z praxe

• (neregistrovaný) 194.228.11.---

7. 6. 2015 15:00

dobrý den,
    nejdřív bych chtěla poděkovat všem, kteří sem chodí a radí nám nezkušeným. Chtěla bych vás požádat o tip, jestli neznáte nějakou literaturu na mzdy, personalistika, ale hlavně aby tam bylo mnoho příkladů. Nejsem personalistika, ale ráda si čtu otázky a odpovědi na toto téma. např. otázky tipu dovolené, kolik zaměstnanec má nárok, přednostní, nepřednostní exukuce....., hodně jsem toho taky pochopila, ale přesto si také hodně nejsem jistá. Může mi někdo prosím doporučit? ZP si také čtu, ale někdy mám pocit, že tomu nerozumím.

děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 6. 2015 17:27

Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:9942:----:----:----:----:----

Re: OT - příklady z praxe
      Já používám nejraději - Abeceda mzdové účetní od Anagu, a pak samozřejmě různá školení.......

http://www.anag.cz/abeceda-mzdove-ucetni-2015/d-97525/

• 7. 6. 2015 19:32

elška (neregistrovaný) 217.112.161.---

taky odebírám Mzdovou účetní a Učetní a daně od ANAGU - jsem s něma velmi spokojena

• 8. 6. 2015 10:19

LucaB (neregistrovaný) 37.188.131.---

Přidávám se - Abeceda mzdové účetní, pak odebírám z Poradce měsíčník Práce, Mzdy a Odvody - tam je také spousta užitečných článků, i když ne asi pro začátečníky, ale tak nějak průběžně, a leckdy ty články jsou tak zbytečně rozvláčně psané, ale dá se v tom počíst. A čas. Mzdová účetní , ANAG má ještě časopis Praktická personalistika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).