Hlavní navigace

Zařazení majetku do užívání

  • (neregistrovaný) 176.62.235.---

    8. 6. 2015 10:19

    Dobrý den, prosím o radu. Přestavujeme budovu, úpravy ještě nejsou po kolaudaci. Stačí nám pro aktivaci majetku od stavební společnosti zápis o převzetí do užívání nebo je nutná kolaudace?!

    Děkuji předem za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 6. 2015 11:38

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: Zařazení majetku do užívání
      ZDP § 26 odstavec 10)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).