Hlavní navigace

Společník-půjčka do firmy

  • (neregistrovaný) 193.165.236.---

    11. 6. 2015 14:53

    Dobrý den, společník s.r.o. půjčí peníze do firmy na úrok, bude tento úrok při zaplacení uvádět ve svém daňové přiznání jako příjem? Dle §8 nebo 10?
    Děkuji
    Kamila

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 6. 2015 14:58

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: společník-půjčka do firmy
      Pokud bude podávat své DP, tak ano. ZDP § 8

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).