Hlavní navigace

Sleva na dítě - není jejich otec

  • (neregistrovaný) 90.176.170.---

    17. 6. 2015 12:26

    Dobrý den, může si zaměstnanec uplatnit slevu na dítě, které žije s ním ve společné domácnosti s jejich matkou, ale není jejich otec?
    Děkuji Pp.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 6. 2015 12:42

      Pp. (neregistrovaný) 90.176.170.---

      Re: sleva na dítě - není jejich otec
      Děkuji, takže i když je mají společné bydlení a živí je , tak nemůže si děti uplatňit.

      děkuji a přeji pěkný den.

    • 17. 6. 2015 12:49

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: sleva na dítě - není jejich otec
      Musí na to mít papír. § 35c

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).