Re: Živnost volná - můžu fakturovat?
Proč by to nevyšlo, vykazuji v takových případech 25 hodin měsíčně, na hodinu vychází 400,--Kč, což není nic neobvyklého. Hodiny můžete upravit zpětně, i kdybych měla předělat mzdy od začátku roku. Ale zase je to jen můj názor. To rozhodnutí je na Vás.
Re: Živnost volná - můžu fakturovat?
Ale těch 25 hodin je za měsíc, může dělat i soboty a neděle na DPP.
A může pracovat i z ciziny pokud se nachází celý měsíc za hranicemi. Svou práci si udělat musí, myslím, že nikdo nebude pátrat jak. Důležité je nepřekročit stanovený limit hodin a 10tis. odměnu. Asi jste moc poctivý, to chce se nebát. Ale je to jen můj názor.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
23. 6. 2015 9:32
Dobrý den,
jednatel firmy s.r.o. občas jako fyzická osoba zajišťuje na DPP převoz zdravotnického materiálu z USA pro českou firmu, která mu hradí letenku, pobyt a mzdu.
Letos však už brzy vyčerpá 150 hodin na DPP. Je možné tuto částku- mzdu fakturovat jako s.r.o. přímo české firmě? Stále dál by hradila letenky a ubytování.
Jednatel s.r.o. má jako živnost i zprostředkování obchodu a služeb. Šlo by to zahrnout do fakturace?
Děkuji.