Hlavní navigace

ZDP § 35c odst. 10 - vyženěné dítě

  • (neregistrovaný) 89.24.108.---

    29. 6. 2015 14:01

    Zdravím v horkém odpoledni. Pokud byla svatba v červnu 2015, pak DZV na vyženěné dítě lze uplatnit až od 07/2015 - nejde o narození, soustavnou přípravu na povolání, osvojení nebo převzetí do péče. A D-22 to neřeší.
    Je to tak, nebo už se mi vaří mozkové závity? :-)
    Děkuji za ujasnění a přeji hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 6. 2015 17:16

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: ZDP § 35c odst. 10 - vyženěné dítě
      Ano, až od měsíce ( 7) , kdy byla na začátku měsíce splněna podmínka vyživ.dítě v domácnosti. ( i vyženěné)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).