Hlavní navigace

Kones prac.poměru a nemocenská

 • (neregistrovaný)

  30. 6. 2015 8:03

  Dobrý den,dnes mi končí smlouva na dobu určitou,ale ležím v nemocnici po menším zákroku.Bohužel mi zákrok zkazili a já nebudu moct vykonávat svoji práci.Leží mi na stole nová pracovní smlouva na rok ale já nevím co dělat.Podepsat když stejně vím že toto povolání nebudu moct dělat nebo dokončit neschopenku a jít na úřad práce?
  Nevím si rady

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 6. 2015 8:26

   xy5

   Re: Kones prac.poměru a nemocenská
   Divím se zam-teli, že když jste nemocná, tak Vám chce prodloužit PP. To se jen tak nestává. Většina zam-telů by nechala doběhnout PS, nechala člověka vymarodit a pokud by o něj měla evidentvní zájem, pak by ho vzala zpět po ukončení neschopenky. Záleží na Vás, jestli využijete té možnosti a budete marodit u zam-tele. Třeba to nebude tak špatné a budete moci práci vykonávat nebo budete moci vykonávat práci jinou - třeba se dohodnete. Jít na Úřad práce nic moc neřeší - nevím, jak se ve Vašem okolí shání dobře nebo špatně práce. Jsou lokality, kde lidé jsou vděčni, že práci mají a berou peníze.

  • 30. 6. 2015 8:33

   katka2 (neregistrovaný)

   Re: Kones prac.poměru a nemocenská
   Být vámi, teď podepíšu a potom budu řešit co dál.

  • 30. 6. 2015 9:07

   LidkaaEvička (neregistrovaný)

   Re: Kones prac.poměru a nemocenská
   No shání se u nás dost těžko práce,ale já vykonávám velice těžkou práci a není kde mě přeřadit na lehčí práci,v nemocnici na zákroku mi propíchli plíci a říkali že minimálně půl roku budu marodit a nesmím tahat nic těžkého aby mi to neprasklo,ani prádlo nesmím pověsit...věřte jsem nešťastná a zoufalá,práci potřebuji jenže tam tahám někdy i víc jak 15kilo....tak asi tedy podepíši a pak uvidím,když tak dám výpověď ze zdrav.důvodů....děkuji za reakce Lidka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).