Hlavní navigace

Bezúročná půjčka zaměstnanci

  • (neregistrovaný) 193.179.213.---

    1. 7. 2015 9:53

    Dobrý den,

    náš zaměstnanec se někde dočetl, že mu může firma poskytnout bezúročnou půjčku do výše 300.000,-Kč. Našla jsem pár článků, ale moudrá z toho nejsem. Musí to mít konkrétní důvod? Stačí pouze smlouva se zaměstnancem? Zaúčtujeme to jako pohledávku za zaměstnanci?

    Moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 7. 2015 11:37

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Bezúročná půjčka zaměstnanci
      Půjčit zaměstnanci můžete kolik chcete, jen do výše jistiny 300 000 Kč to má zaměszanec osvobozeno od daně ,ZP,SP...§6/9v ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).