Hlavní navigace

Pohonne hmoty

  • (neregistrovaný) 185.61.87.---

    3. 7. 2015 8:50

    Dobrý den, chci se zeptat, náš zaměstnanec byl na služební cestě v praze ale musel jet svým soukromým vozidlem, přinesl mi účtenku za naftu a já mu jí proplatila, jakým způsobem mám evidovat že to bylo pro firemní účel, ale soukromým vozidlem? a účtuji 503/335 a proplacení 335/211??Jsem nová, tak se teprv učím

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 7. 2015 9:08

      Maxx (neregistrovaný) 213.155.230.---

      Re: Pohonne hmoty
      měl si napsat cesťák, dostat náhradu za km + spotřebované PHM dle technického průkazu. Cena paliva se může vzít podle toho paragonu. (pokud by paragon nebyl, bere se cena vyhlášená pro rok 2015)

      cesťáky blíže:
      § 24/2/k zák. o dani z příjmů
      od § 156 zákoník práce

      Přeju příjemné studium :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).