Hlavní navigace

Přefakturace letenek do EU

  • (neregistrovaný) 80.83.67.---

    7. 7. 2015 10:32

    Dobrý den,

    prosím o radu. Budu vystavovat fakturu na klienta z EU, má platné dIC, fakturovat budu přefakturaci letenek, které jsme pro něj zajištovali. Prosím, bude vydaná fa také osvobozena od DPH ? Vykazuji někde v příznání ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 7. 2015 11:20

      JPx (neregistrovaný) 80.83.67.---

      Re: Přefakturace letenek do EU
      i kdyz to je pro plátce z EU ? Půjde mimo SH ? Děkuji moc

    • 7. 7. 2015 11:47

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Přefakturace letenek do EU
      dala bych do ř. 26 bez SH = § 70

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).