Hlavní navigace

Smlouva o spolupráci

  • (neregistrovaný) 91.236.40.---

    9. 7. 2015 12:10

    Prosím o radu. Zaměstnavatel mi nabídl na vedení externí agendy smlouvu o spolupráci. Nemáte s tímto smluvním vztahem zkušenosti? Je to něco jako příkazní smlouva a řídí se to OZ §2430 ? Nebo je upraveno jen klasickým smluvním vztahem OZ, nebo je to upraveno jiným zákonem. Jaké z toho plynou povinnosti vůči státu, když nejsem podnikatelský subjekt, pouze osoba na mateřské? Stačí odvést daň §10? Nebo i SP a ZP. Děkuji Danka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).