Hlavní navigace

Stravné

  • (neregistrovaný) 93.153.41.---

    14. 7. 2015 18:05

    Dobrý den,

    máme zaměstnance na dohodu o provedení práce a víme, že bude vyslán na pracovní cestu-žně, v dohodě nemáme sjednáno stravné pro tohoto zaměstnance, tak musíme vyřešit formou dodatku k dohodě o provedení práce?

    Pokud ano, může být zformulováno takto?
    Zaměstnanci přísluší za pracovní cestu stravné a kapesné dle § 163 zákona č.262/2006 Sb.

    Předem děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).