Hlavní navigace

Dobropis do EU

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    15. 7. 2015 9:46

    Dobrý den, plátci DPH v Německu budeme vystavovat částečný dobropis. Mohla bych se prosím zeptat, zda je velký problém, pokud nám jej nepotvrdí? Je s nimi totiž obtížná komunikace. O částku dobropisu navýšeme úhradu faktury, kterou jsme od nich přijali. Takže úhrada by byla dohledatelná v bankovním výpisu. Děkuju.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 7. 2015 9:53

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Dobropis do EU
      nemusíte mít potvrzeno, nevím, proč si to pořád hodně lidí myslí
      v §42 odst. 3 písm. b) ZDPH se píše o obdržení, nic o potvrzení tam není
      dle mého názoru stačí poslat i emailem zaškrtnout v možnostech doručení nebo přečtení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).